Ak Parti Bitlis Milletvekili Taşar, Bayram Mesajı Yayınladı

Ak Parti Bitlis Milletvekili Taşar, Bayram Mesajı Yayınladı

Ak Parti Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir bayram mesajı yayınladı

16 Ağustos 2018 - 16:20
Reklam

Ak Parti Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir bayram mesajı yayınladı.
Mesajında;
“Çok Değerli Hemşehrilerim”
 
Mübarek Kurban Bayramınızı, en samimi duygularımla kutluyor; bayramın İlimize, Ülkemize,  İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum.
 
Müslümanların ilahi bir armağan olarak kabul ettiği ve sevinçle karşıladığı bayramlar,  dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır.
 
 İhtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği huzur dolu bir bayram diliyorum.
 
İslam dünyasında kan, gözyaşı, acı, şiddet ve nefretin bir an evvel son bulması ve bayramların artık mana ve muhtevasına uygun olarak güven ve huzur içinde idrak edilmesi, bizlere barış ve esenlik getirmesi en büyük arzumuzdur.
 
Terörle, şiddetle İslam dünyasını ve ülkemizi acıya boğmak isteyen şeytani şer odakları inşallah bu topraklardan ve İslam yurdundan tamamen temizleneceklerdir.
 
Kan ve şiddetten beslenenler, umutlarımızı kırmak isteyenler büyük Türkiye’nin önünü kesemeyecektir.
 
Tam demokrasi ve hukukun üstünlüğünü tesis ederek gücümüze güç katacağız ve mazlumların yanında, zalimlerin karşısında olmaya devam edeceğiz.
 
 Milli birliğimize yönelik tuzaklara karşı asla gaflete ve rehavete kapılmayacak, hep birlikte kardeşliğimizi ebediyen baki kılacağız.
 
Bu hissiyatla, yediden yetmişe bütün hemşehrilerimin ve İslâmaleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayram günlerinde bütün insanlık ailesi için huzur ve barış dilemeyi, nerede kalbi kırık insan varsa ona ulaşmayı ve kırık gönüllere merhem olmayı asla unutmayalım. Zira bayram, gönül almak, kalp onarmak, mazlum ve mağdurların yüzünü güldürmektir.
 
Kurban Bayramınızı en içten duygularımla bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle; bayramın İslam alemiyle birlikte tüm insanlığa sağlık, huzur barış ve esenlik getirmesini temenni ediyor,

Saygı ve muhabbetle hepinizi selamlıyorum.” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tatvan'da İkinci Bir Emre Kadar Sokağa Çıkma Yasağı!
Tatvan'da İkinci Bir Emre Kadar Sokağa Çıkma Yasağı!
Şehirlerarası Yolculuklarda Yaşanan Sıkıntılar
Şehirlerarası Yolculuklarda Yaşanan Sıkıntılar