ASKON ‘’Değişim Olsun’’ Diyerek, Güzeluçarı Destekleme...

ASKON ‘’Değişim Olsun’’ Diyerek, Güzeluçarı Destekleme Kararı Aldı

​​​​​​​Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Bitlis yönetimi, aldığı karar gereği Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Nurettin Güzeluçar başkanlığındaki yönetimi destekleyeceğini açıkladı.

04 Mart 2018 - 17:31
Reklam

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Bitlis yönetimi, aldığı karar gereği Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Nurettin Güzeluçar başkanlığındaki yönetimi destekleyeceğini açıkladı.

 

7 Nisanda yapılacak olan seçimlerde Nurettin Güzeluçarı destekleme kararı alan ASKON, Nurettin Güzeluçar başkanlığındaki yönetimi destekleme kararını verdiği yemekte duyurdu. Yemeğe ASKON üyeleri, Nurettin Güzeluçar başkanlığındaki ekip ve gazeteciler katıldı.

 

Verilen yemeğin ardında birer konuşma yapan Güzeluçar ve ASKON Bitlis Şube Başkanı Ömer Kara, birlikte hareket etme kararının gerekçelerini anlattılar. Davete katılanlara kısa bir açıklama yapan Nurettin Güzeluçar şu ifadeleri kullandı: ‘’Davetimize iştirak eden herkese teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimizi simgesi olan bu yemekte, ASKON Bitlis Şube Yönetimine teşekkür ederim.’’ Konuşmasının devamında Güzeluçar: ‘’ ASKON Bitlis’in en güçlü STK’sı konumundadır. Bu sebeple ASKON’un desteği bize ivme kazandıracaktır. Aldığımız destek ile inşallah yönetime gelir, böylece odanın aktif ve amacına uygun bir şekilde faaliyete geçmesine ön ayak oluruz. 

 

Bitlis ASKON Şube Başkanı Ömer Kara ise konuşmasında şunları söyledi: ‘’ Ticaret odaları bulunduğu yerin ekonomisi ve gelişimi için en önemli kurumdur. Biz ASKON olarak Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasının mevcut durumda ekonomiye çok fazla bir etkisinin olmadığını, odanın amacına ulaşmada sıkıntı yaşadığını, yeteri kadar etkili ve aktif olmadığı kanısındayız. Mevcut oda yönetiminde bir değişim olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple mevcut yönetimi değil Nurettin Güzeluçar’ı destekleme kararı aldık. Hepimiz açısından hayırlı olmasını dilerim.’’ dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardında toplantı sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BİGACEM'den Başkan Aksoy'a ziyaret
BİGACEM'den Başkan Aksoy'a ziyaret
Tarihi Feyzullah El Ensari Türbesi ziyarete açıldı
Tarihi Feyzullah El Ensari Türbesi ziyarete açıldı