DİZAYN DOĞALGAZ VE MÜHENDİSLİK

Firma Yetkilisi : Ümit Birlik & Onur Birlik

Adres: Hüsrevpaşa Mahallesi Ahmet Eren Bulvarı Zümrütevler Sitesi Şehir : Bitlis İlçe: Merkez

Telefon: 0 (551) 259-8921

GSM: 0 (506) 068-1611

EMail: ubirlik.13@hotmail.com

DİZAYN DOĞALGAZ VE MÜHENDİSLİK

Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Bitlis'te Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Tatvan'da Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Ahlat'ta Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Adilcevaz'da Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Güroymak'ta Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Hizan'da Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Mutki'de Doğalgaz, ısıtma soğutma, LPG işleri, mekanik tesisat, kombi satışı ve proje çizimi işleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Firma'ya Mesaj Gönder
Sektörler