KALE 13 ÖZEL GÜVENLİK

Firma Yetkilisi : Saim Sayılgan

Adres: Saray Mah. Faki Hüseyin Sağnıç Cad Migros Market Arkası Dinçer Ap. 12/A 13200 Şehir : Bitlis İlçe: Tatvan

Telefon: 0 (434) 827-4837

GSM: 0 (543) 348-4837

EMail: kale13guvenlik@gmail.com

Web: http://kale13ozelguvenlik.com/

Bitlis Tatvan Kale13 Özel Güvenlik; çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği alanlarda iş ortakları için güvenilirlik, devamlılık, saygınlık çerçevesinde çalışmaktadır. İyi niyetle yapılan bir yanlış yerine, işin gereklilikleri ile en iyiyi sunmak görevimizdir. İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün belirlediği müfredata uygun olarak, personele modern derslik ve uygulama sınıflarında uzman eğitici kadro ile Özel Güvenlik Temel Eğitimleri verilmektedir. Tatvan Kale13 Özel Güvenlik olarak firmamız, çalıştığı tüm alanlarda; çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, kalite standartlarına uygun çalışmak ve hizmeti en iyi şekilde vererek büyümeyi hedeflemektedir.

 

Önceliğimiz müşterilerimiz


İş ortaklarımıza; çalıştığımız alanlarda değer katmak, beklentilerine hızlı ve doğru cevap verebilmek ve kalite ve devamlılığı arttırarak hizmet vermek önceliğimizdir. Tatvan Kale13 Özel Güvenlik olarak 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Çalışmalarımızda en iyiyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda yaptığımız işlerde, çalıştığımız alanlarda; müşterilerimizden gelen bildirimlere hızlı cevap vermek, müşterilerimizle alanda beraber çalışmak farkımızı ortaya koymaktadır.

Sermayemiz insanımızdır
Yaptığımız çalışmalarda kalitemiz çalışanlarımızla başlar. Çalıştığı alanda yapacağı işe hâkim, en iyi personeli, en doğru işe belirlemek, eğitimler ile desteklemek, yeteneklerinde, yaratıcılığından azami faydalanmak, çalışma performansını arttırmak, kendini geliştirmesine imkân tanımak, takım ruhu ve yardımlaşma ile en iyi çalışma koşullarını oluşturmak, firmamızın devamlılığı sağlamak için çizdiğimiz yoldur.

Verimlilik en önemli amacımızdır
kaynakları en doğru şekilde kullanmak öncelikli amacımızdır

Çalıştığımız alanda sürekliliği sağlamak ve çalışanlarımızı teşvik etmek; iş ortaklarımızla zamanı doğru planlayarak, verimli çalışmanın yollarını sunmak ve kaynakları doğru yönetmek öncelikli amacımızdır.

Sektörümüzde lider olmak için; eğitimli, insan hakları ve çevreye duyarlı personel ile 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu’na ve müşteri beklentilerine bağlı kalarak müşterilerimizin ve kursiyerlerimizin görüşlerini değerlendirmek ve kalite yönetim sisteminin etkinliği ile sürekli iyileştirerek kaliteden taviz vermeden eğitim vermektir

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz

Tatvan Kale13 Özel Güvenlik olarak kendine özgü sistemi uygulamak suretiyle; Daima yaratıcı ve yenilikçi, müşterilerine hizmet vermekten zevk alan, ekip çalışmasına inanan, alternatif sunan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşterilerimizin ekonomik menfaatlerini de göz önünde bulunduran ve planlı ve programlı hizmetler sunarak mutlu müşterilere ulaşmaktır.

Firmanız Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı standartlarında Hizmet vermektedir.

Bize Ulaşmak İçin İletişim Sayfamıza Bakabilirsiniz

http://kale13ozelguvenlik.com/iletisim/

Firma'ya Mesaj Gönder
Sektörler