Nurettin Güzeluçar gazetecilere verdiği yemekte, adaylığını...

Nurettin Güzeluçar gazetecilere verdiği yemekte, adaylığını açıkladı

Nisan ayında yapılacak olan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) seçimlerinde adaylığını açıklayan Nurettin Güzeluçar, gazeteciler ile birlikte bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

01 Mart 2018 - 22:55

Nisan ayında yapılacak olan Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) seçimlerinde adaylığını açıklayan Nurettin Güzeluçar, gazeteciler ile birlikte bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Tatvan Taşar Royal Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısına gazetecilerin yanı sıra, yönetimde yer alacak ekibi ile birlikte misafirler de katıldı.  Amacına uygun daha aktif bir oda için geldiklerini söyleyen Güzeluçar, seçim startını verdiklerini belirtti.

Aynı zamanda, sahip oldukları inanç ve hizmet aşkı ile birlikte güzel projelere imza atacaklarına yürekten inandıklarını belirten Nurettin Güzeluçar, toplantıda şöyle konuştu:

Değerli basın mensupları ve yol arkadaşlarımız,

‘Amacına Uygun Daha Aktif Bir Oda İçin Geliyoruz’ sloganı ile startını verdiğimiz Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin bu sıcak ve dostane buluşmasına hepiniz hoş geldiniz. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Malumunuz üzere nisan ayında ticaret odası seçimleri yapılacaktır. Biz de ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu seçimde aday olduğumuzu siz değerli basın mensupları aracılığı ile duyurmak istiyoruz.

Ekip olarak bu göreve neden talip olduğumuzu kısaca sizlere anlatmak ve siz değerli basın mensubu arkadaşlarımı bu konuda bilgilendirmek istiyorum.

Bilindiği üzere Ticaret ve Sanayi Odası; birlik ve dayanışmayı sağlamak, ticaret ve sanayinin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak, üyelerinin mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, üyelerin birbirleriyle ve halkla olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere meslek disiplinini ve ahlakı korumak amacı taşımaktadır.

Bu amaç ve düstur ile Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasına yeni bir soluk getirmek için yeni ekibimiz ile yönetime geliyoruz. Özellikle mevcut yönetimin eksik ve yetersizliklerini görerek daha aktif, sorumlu olduğu yerlerde ekonomiyi canlandıracak, işleyişini hızlandıracak, rozet ve evrak takibi dışında gerçek vizyon ve misyonuna kavuşacak bir oda için yönetime talip olduk.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasını yeni kadromuz ve yönetimimiz ile odayı amaç, vizyon ve misyonuna yönelik olarak gerektiği gibi yöneteceğimize ve sahipleneceğimize söz veriyoruz. Özellikle bölgenin ticaret, turizm, yer altı kaynakları ve diğer potansiyel varlıklarını odamızın faaliyet ve projeleri ile canlandıracağımıza yürekten inanıyoruz. Faaliyetler ve çalışmalar daha disiplinli, daha kurumsal ve daha profesyonel bir şekilde yürütülecek böylece çalışmaların amaçlarına uygun ve sonuç odaklı olması sağlanacaktır.

Sahip olduğumuz inanç ve hizmet aşkı ile birlikte güzel projelere imza atacağımıza yürekten inanıyoruz‘’ diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu arada, seçimde bizimle birlikte yol alma kararı alan Sayın Uğur Yardım’a buradan teşekkürlerimi sunar, hepimize hayırlı olmasını dileriz. Şimdiden bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza ve siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza tekrar teşekkürlerimizi sunar, hepimize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyoruz.’’

Basın toplantısından sonra gazeteciler ve gelen diğer misafirler ile birlikte yemeğe geçildi.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • takyeddin
  1 yıl önce
  öncelikle memleket için hayırlısı neyse o olsun ama bi amacınızı göremedim bir projenizi göremedim basın açıklamanız çok politik orası Ticaret odası Muhtarlar odası değil Sayın Başkan eksikleri tamamlamaya geliyoruz derken güç birleştirerek mi :) herkesin hakkı seçmek seçilmek Eyvallah ama halkımıza tüccarımıza acıyın artık sizlerinde memleketi TATVAN Genç Girişimcilere katkınız ne olacak gençlerle karşılaşmamak için arka sokaklarda do***an Askon\'u (as***cıkları) bir yemekle bir fotoğrafla bitiyor mu ? Gençlerin sorunu Kalifiyesiz binlerce gencimiz var bunlar için varmı bacası tütten üretim prjojeniz bu sorulara cevap bekliyor esnaf gençlik girişimciler
 • Orhan tulay
  1 yıl önce
  Cani gönülden destekliyorum değerli abim Tatvanımızın Başkanı senin gibi değerli insanlar o makamlara yakışır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HDP Güroymak Eş Başkan Adayları, Basınla bir araya geldi
HDP Güroymak Eş Başkan Adayları, Basınla bir araya geldi
Sporcular gözünü Türkiye Şampiyonasına dikti
Sporcular gözünü Türkiye Şampiyonasına dikti