TATSO KGK ve GGK’dan E-Ticaret eğitimi

TATSO KGK ve GGK’dan E-Ticaret eğitimi

29 Ocak 2020 - 14:01

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) bünyesinde faaliyet yürüten TOBB Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Genç Girişimciler Kurulu (GGK) tarafından E-Ticaret eğitimi düzenlendi.

TATSO konferans salonunda gerçekleştirilen eğitim programı TOBB GGK Başkanı Bilal Kardoğan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Konuşmasında düzenlenen eğitim ve e-ticaretin önemine vurgu yapan Bilal Kardoğan, “TOBB Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ve Genç Girişimciler Kurulu (GGK) olarak memleketimizin kalkınması ve gelişimi noktasında elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu manada da bu gün her geçen gün daha da önem arz eden E-Ticaret konusunda eğitim düzenliyoruz. Konunun uzmanı eğitimcilerimizin vereceği eğitimler sayesinde inşallah gençlerimiz içinde yeni ufuk pencerelerinin açılmasına vesile olacaktır. Bu vesile ile eğitimin tüm katılımcılarımız için faydalı olmasını temenni ediyorum.” Diye konuştu.

Yapılan açılış konuşmasının ardından ise; hepsiburada Bölge Yöneticisi Fethi Dalkılınç ve Tatvanlı hemşerilerimizden e-ticaret sitesi yöneticisi Mehmet Sebih Yoldaş tarafından e-ticaret üzerine eğitimler verildi.

Verilen eğitimde e-ticaretin önemi, e-ticarete katılmak için izlenmesi gereken yollar ve e-ticaretle ilgili merak edilen konularda bilgiler verildi. Ayrıca; hepsiburada Bölge Yöneticisi Fethi Dalkılınç ve e-ticaret sitesi yöneticisi Mehmet Sebih Yoldaş, e-ticaret alanındaki kendi deneyimlerini paylaştılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ'da 6.8 büyüklüğünde deprem
Elazığ'da 6.8 büyüklüğünde deprem
TATSO'dan Gazeteciler Günü programı düzenlendi
TATSO'dan Gazeteciler Günü programı düzenlendi