Pilot Garage Oto Ekspertiz

Firma Yetkilisi : Emre YETİŞKİN

Adres: Tatvan Doğumevi kavşağı Final Okulları Yanı Şehir : Bitlis İlçe: Tatvan

Telefon: 0 (530) 381-5212

Fax: 0 (530) 381-5212

GSM: 0 (530) 381-5212

EMail: tatvan@pilotgarage.com

Web: http://www.pilotgarage.com

Tatvan Pilot garage  Oto ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimiyle Tatvan da Otomobil ekspertiz oto chek-up  sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlıyor. 

Tatvan pilot Garage Oto Ekspertiz, bölgede kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumlarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Tatvanda 2.el araç alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmak. Tatvan Pilot Garage Oto Ekspertiz karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuştur. 

Tatvan Pilot Garage Oto Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz Makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Tatvan Pilot Garage Oto Ekspertiz için, müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu herşeyden önemlidir. 

  Tatvan Pilot Garage Oto Ekspertiz, Bölgede doğru adresiniz. 

Firma'ya Mesaj Gönder
Sektörler