Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, gezi ve...

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Bitlis'e geldi.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, beraberindeki KYK Genel Müdürü Recep Ali Er ile birlikte gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Bitlis’e geldi. İlk olarak Bitlis Valisi Oktay Çağatay’ı makamında ziyaret eden Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Valilik Şeref Defterini imzaladı.

21 Mart 2019 - 10:36 - Güncelleme: 21 Mart 2019 - 10:45
Reklam

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, beraberindeki KYK Genel Müdürü Recep Ali Er ile birlikte gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Bitlis’e geldi. İlk olarak Bitlis Valisi Oktay Çağatay’ı makamında ziyaret eden Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Valilik Şeref Defterini imzaladı. Ziyarette basın mensuplarına açıklama yapan Yerlikaya, “Ziyaretin ardından kendi kurumlarımızla alakalı alanlara gideceğiz. Valimizin bize gerekli önerileri olacak. Bitlis’imizin daha güvenli, huzurlu, yaşanabilir göç veren değil, göç alan bir il haline gelmesi için bizlerde elimizde ne varsa yapmaya çalışacağız. Valimize, memleketimize ve ilimize verdikleri hizmetten dolayı minnettarız” dedi.
Bitlis Valisi Oktay Çağatay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek şöyle konuştu: “İlimizde sizleri ağırlamaktan şeref duyuyoruz. Malumunuz son günlerde oldukça yoğun günler geçiriyoruz. Dün İçişleri Bakanımız geç saatlere kadar buradaydı. Bu ziyaretleriniz bizlere güç veriyor. İyi hizmetler üretme anlamında sizlerin desteğini hissetmek bizleri çok mutlu ediyor. Ama bizlere büyük vebalde yüklüyor. İnşallah bu vebalin altında ezilmeyeceğiz, Güzel hizmetler üreteceğiz. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Bitlis'e çok güzel hizmetleri var. Takdir ederseniz insanın olduğu yerde ihtiyaç bitmiyor. Desteklerinizi bekliyoruz. Sizlerin destek ve gayretleriyle bizde bunlara vesile olacağız.” 
Bakan Yardımcısı Yerlikaya, sırasıyla Eren Üniversitesi Gençlik Ofisi, Gençlik Merkezi, Beşminare Kız Yurdu ile Bitlis Erkek yurdunu ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve Vali Oktay Çağatay, yurtta öğrencilerin akşam yemeğine eşlik ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitlis Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu’nun 30.04.2021 tarihli ve 2021/25 Sayılı Kararı
Bitlis Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu’nun 30.04.2021 tarihli...
Yeni Tedbirler İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular
Yeni Tedbirler İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular